1911 SOF – 9MM SILVER
BUL Armory 1911 SOF je modernizovaná pištoľ typu 1911, ktorá spája klasický dizajn s modernými prvkami pre výkon a spoľahlivosť.




BUL Armory 1911 SOF je postavená na legendárnej platforme 1911 a doplnená o moderné prvky pre dnešných strelcov. Vďaka 4.25” bull hlavni a nerezovému rámu ponúka presnosť, odolnosť a plynulý chod.
Optický systém B.A.O multi footprint umožňuje použitie moderných kolimátorov pri zachovaní klasického vzhľadu 1911. G10 gripy zabezpečujú pevný úchop a oceľový magwell umožňuje rýchle a spoľahlivé prebíjanie.
Vďaka obojstrannému ovládaniu, čistému chodu spúšte a dobrej ergonómii je 1911 SOF ideálnou voľbou pre strelnicu, osobnú ochranu aj pre strelcov, ktorí preferujú platformu 1911 v modernom prevedení.
"V súlade so zákonom č. 190/2003 Z. z. o strelných zbraniach a strelive je predaj zbraní a streliva na diaľku zakázaný. Cez e-shop je možné zbraň iba nezáväzne rezervovať. Pre dokončenie nákupu je nevyhnutná osobná návšteva predajne, predloženie platného zbrojného preukazu a príslušného nákupného povolenia (pri kategórii A a B)."
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | 1911 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 4.25” V8 Ported Bull barrel |
| Frame: | Stainless steel |
| Grips: | G10 |
| Trigger: | Curved skeletonized |
| Optic system: | B.A.O Multi Footprint System |
| Magwell: | Steel |
| Safeties: | CNC ambidextrous safeties |
| Sights: | Black serrated rear / Fiber optic front |
| Capacity: | 10+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | 3.0–3.5 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Silver |
| Weight: | 1064 g |
