1911 SOF PRO – 9MM BLACK
BUL Armory 1911 SOF PRO je moderná pištoľ typu 1911 s portovanou hlavňou pre lepšiu kontrolu spätného rázu a rýchlejšiu streľbu.




BUL Armory 1911 SOF PRO nadväzuje na klasickú platformu 1911 a prináša vylepšenia pre moderných strelcov. Vďaka 4.25” V8 portovanej bull hlavni znižuje zdvih hlavne a umožňuje rýchlejšie následné výstrely.
Nerezový rám a G10 gripy zabezpečujú odolnosť, kontrolu a pevný úchop. Optický systém B.A.O multi footprint umožňuje použitie moderných kolimátorov.
Vďaka obojstrannému ovládaniu, čistému chodu spúšte a dobrej ergonómii je 1911 SOF PRO ideálnou voľbou pre strelnicu, osobnú ochranu a používateľov, ktorí chcú výkonnejšiu verziu platformy 1911.
"V súlade so zákonom č. 190/2003 Z. z. o strelných zbraniach a strelive je predaj zbraní a streliva na diaľku zakázaný. Cez e-shop je možné zbraň iba nezáväzne rezervovať. Pre dokončenie nákupu je nevyhnutná osobná návšteva predajne, predloženie platného zbrojného preukazu a príslušného nákupného povolenia (pri kategórii A a B)."
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | 1911 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 4.25” V8 Ported Bull barrel |
| Frame: | Stainless steel |
| Grips: | G10 |
| Trigger: | Curved skeletonized |
| Optic system: | B.A.O Multi Footprint System |
| Safeties: | CNC ambidextrous safeties |
| Sights: | Black serrated rear & front |
| Capacity: | 10+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | 3.0–3.5 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Silver |
| Weight: | 1064 g |
