BL9 – 9MM
BUL Armory BL9 je univerzálna karabína v kalibri 9mm navrhnutá pre dynamickú streľbu, ktorá ponúka spoľahlivosť, kontrolu a výkon pripravený na súťaž.




BL9 je univerzálna karabína v kalibri 9mm vyvinutá pre strelcov, ktorí požadujú spoľahlivosť, výkon a flexibilitu. Koncept „ready to race out of the box“ znamená, že je vybavená prvkami vhodnými pre dynamickú a súťažnú streľbu už z výroby.
Je dostupná vo verziách s hlavňou 14.5” a 16”, čo umožňuje výber medzi kompaktnejším prevedením alebo stabilnejšou konfiguráciou. Ľahká konštrukcia z 7075 hliníka v kombinácii s hliníkovým predpažbím zabezpečuje odolnosť a dobrú ovládateľnosť.
Spúšť HIPERFIRE® PDI™ RG s odporom 2 lb umožňuje rýchlu a presnú streľbu. Obojstranné ovládanie, AR-type záchyt záveru a kompatibilita so zásobníkmi Glock robia z BL9 praktickú a používateľsky prívetivú karabínu.
BL9 je ideálna pre strelnicu, tréning a súťažné disciplíny, kde je dôležitá rýchlosť a kontrola.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 14.5” / 16” |
| Weight: | 2960 g (14.5”) / 3000 g (16”) |
| Length: | 88 cm / 79 cm (14.5”) – 91.5 cm / 83 cm (16”) |
| Trigger: | HIPERFIRE PDI RG (2 lbs) |
| Magazine: | Glock Gen 4 & 5 compatible |
| Capacity: | 33 rounds |
| Receiver: | 7075 Aluminum |
| Handguard: | Aluminum |
| Controls: | Ambidextrous |
| Rail: | Picatinny (45° offset) |
| Grip: | Forward horizontal grip |
| Stock: | FAB Defense GL-Core S |
| Color: | Black anodized |
