BL9 HELLFIRE – 9MM
BUL Armory BL9 Hellfire je ľahká športová karabína v kalibri 9mm navrhnutá pre maximálnu rýchlosť, kontrolu a výkon.




BL9 Hellfire je výkonná športová karabína v kalibri 9mm určená pre dynamické strelecké disciplíny. Vďaka ľahkému telu z 7075 hliníka a karbónovému predpažbiu ponúka výbornú ovládateľnosť a zníženú únavu pri dlhšom používaní.
Hlaveň s celkovou dĺžkou 16” a 6” efektívnym vývrtom zabezpečuje presnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Spúšť HIPERFIRE HIPERTOUCH® Competition s odporom 2 lb poskytuje rýchlu a presnú streľbu.
Karabína je vybavená obojstranným ovládaním, AR-type záchytom záveru a kompatibilitou so zásobníkmi Glock. Ergonomické prvky ako FAB Defense pažba a grip zabezpečujú komfort a kontrolu v každej situácii.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 16” (6” effective rifling, carbon sleeve) |
| Weight: | 2450 g |
| Length: | 88.5 cm / 80 cm |
| Trigger: | HIPERFIRE HIPERTOUCH Competition (2 lbs) |
| Magazine: | Glock Gen 4 & 5 compatible |
| Capacity: | 33 rounds |
| Receiver: | 7075 Aluminum |
| Handguard: | Carbon |
| Controls: | Ambidextrous |
| Rail: | Picatinny (45° offset) |
| Stock: | FAB Defense GL-Core S |
| Color: | Sniper Grey / Red accents |
