SAS II BLAZE – SILVER – 9MM
BUL Armory SAS II Blaze je prémiová športová pištoľ navrhnutá pre maximálny výkon, presnosť a spoľahlivosť.




SAS II Blaze predstavuje špičkovú športovú pištoľ od BUL Armory určenú pre náročných strelcov. Vďaka 5” bull hlavni a nerezovému rámu ponúka vysokú presnosť a dlhú životnosť.
Pištoľ je vybavená moderným optickým systémom B.A.O. „Competition“, ktorý umožňuje montáž rôznych typov kolimátorov. Link Trigger System zabezpečuje hladký a konzistentný chod spúšte, zatiaľ čo full size grip a športový magwell umožňujú lepšiu kontrolu a rýchle prebíjanie.
Obojstranné CNC poistky a nastaviteľné mieridlá robia z tejto pištole ideálnu voľbu pre pravákov aj ľavákov. Model je plne kompatibilný s IPSC a USPSA kategóriami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 5” Bull barrel |
| Frame: | Stainless steel |
| Grip: | Full Size Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Competition Multi Footprint |
| Magwell: | Competition Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous |
| Sights: | Adjustable rear / Fiber optic front |
| Capacity: | 22+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | 2.0–2.5 lbs |
| Finish: | Silver |
| Weight: | 1120 g |
