SAS II BULLESTEROS – SILVER – 9MM
BUL Armory SAS II Bullesteros je výkonná športová pištoľ pre Open divíziu navrhnutá pre maximálnu kontrolu, rýchlosť a presnosť.




SAS II Bullesteros je športová pištoľ pripravená na súťažné použitie v Open divízii. Vďaka 5.7” hybridnej kompenzovanej bull hlavni ponúka výborné tlmenie spätného rázu a vysokú stabilitu pri streľbe.
Pištoľ je vybavená systémom PYRUS pre montáž kolimátora a B.A.O multi footprint riešením, ktoré umožňuje použitie rôznych typov optiky. Športový magwell zabezpečuje rýchle prebíjanie a odnímateľný slide racker bez potreby náradia umožňuje efektívnu manipuláciu.
Vďaka nízkej hmotnosti spúšte, vysokej kapacite zásobníkov a obojstrannému ovládaniu je ideálnou voľbou pre IPSC a USPSA Open divíziu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 5.7” hybrid compensated Bull barrel |
| Frame: | Stainless steel |
| Grip: | Full Size Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | PYRUS optic mount / B.A.O Multi Footprint |
| Magwell: | Competition Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous walled safeties |
| Slide racker: | Removable tool-less |
| Capacity: | 28+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | up to 2.0 lbs |
| Finish: | Silver |
| Weight: | 1120 g |
| USPSA: | Open Division |
| IPSC: | Open Division |
