SAS II EDC COMPACT – 9MM
BUL Armory SAS II EDC Compact je ľahká a kompaktná pištoľ navrhnutá na každodenné nosenie, ktorá ponúka ideálny pomer výkonu a prenosnosti.

Výhradné zastúpenie značky BUL Armory na Slovensku.

Autorizovaný servis a dostupnosť náhradných dielov počas záručnej aj pozáručnej doby

Vybrané modely skladom
Ostatné dostupné na objednávku s krátkou dodacou lehotou.

Sieť autorizovaných predajcov po celom Slovensku.
SAS II EDC Compact je navrhnutá pre používateľov, ktorí potrebujú spoľahlivú a ľahkú pištoľ na každodenné nosenie. Vďaka 4.25” bull hlavni a hliníkovému rámu ponúka nižšiu hmotnosť pri zachovaní presnosti a kontroly.
Kompaktný polymerový grip zlepšuje skryté nosenie bez kompromisov v ergonómii. Optický systém B.A.O multi footprint umožňuje jednoduchú montáž moderných kolimátorov.
Vďaka obojstrannému ovládaniu, konzistentnej spúšti a praktickej kapacite zásobníka je EDC Compact ideálnou voľbou pre skryté nosenie, osobnú ochranu aj tréning.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 4.25” Bull barrel |
| Frame: | Aluminum |
| Grip: | Compact Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Multi Footprint System |
| Magwell: | Carry Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous walled safeties |
| Sights: | Black serrated rear / Fiber optic front |
| Capacity: | 16+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | 3.0–3.5 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Black anodized |
| Weight: | 742 g |
