SAS II EDC PRO COMPACT – 9MM
BUL Armory SAS II EDC PRO Compact je vylepšená verzia EDC modelu s portovanou hlavňou pre lepšiu kontrolu spätného rázu a rýchlejšiu streľbu.




SAS II EDC PRO Compact je navrhnutá pre používateľov, ktorí chcú kompaktnú pištoľ na každodenné nosenie s lepšími streleckými vlastnosťami. Vďaka 4.25” V8 portovanej bull hlavni výrazne znižuje zdvih hlavne a umožňuje rýchle následné výstrely.
Ľahký hliníkový rám a kompaktný polymerový grip zabezpečujú dobrú skrytosť pri nosení pri zachovaní kontroly a vyváženia. Optický systém B.A.O multi footprint umožňuje jednoduchú montáž moderných kolimátorov.
Vďaka obojstrannému ovládaniu, konzistentnej spúšti a praktickej kapacite je EDC PRO Compact ideálnou voľbou pre skryté nosenie, osobnú ochranu a používateľov, ktorí požadujú lepšiu dynamiku streľby.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 4.25” V8 Ported bull barrel |
| Frame: | Aluminum |
| Grip: | Compact Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Multi Footprint System |
| Magwell: | Carry Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous safeties |
| Sights: | Black serrated rear & front |
| Capacity: | 16+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | 3.0–3.5 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Black anodized |
| Weight: | 742 g |
