SAS II TAC – 9MM SILVER
BUL Armory SAS II TAC je univerzálna pištoľ vhodná pre služobné použitie aj dynamickú streľbu, ktorá spája spoľahlivosť, presnosť a moderné riešenia.




SAS II TAC je univerzálna a spoľahlivá pištoľ od BUL Armory určená pre strelcov, ktorí požadujú výkon pri tréningu aj reálnom použití. Je dostupná vo verziách s dĺžkou hlavne 4.25” a 5”, čím ponúka flexibilitu medzi kompaktnosťou a maximálnym výkonom.
Postavená na overenej platforme SAS2 s nerezovým rámom a full size gripom poskytuje výbornú ergonómiu a kontrolu. Optický systém B.A.O multi footprint umožňuje jednoduchú montáž moderných kolimátorov.
Vďaka konzistentnej spúšti, obojstrannému ovládaniu a vysokej kapacite zásobníkov je SAS II TAC vhodná pre služobné použitie, strelnicu aj športovú streľbu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 4.25” or 5" Bull barrel |
| Frame: | Stainless steel |
| Grip: | Full Size Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Multi Footprint System |
| Magwell: | TAC Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous safeties |
| Sights: | Black serrated rear / Fiber optic front |
| Slide racker: | Removable tool-less |
| Capacity: | 20+1 |
| Magazines: | 4 |
| Trigger weight: | up to 3.2 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Silver |
| Weight: | 4.25” – 908 g / 5” – 1000 g |
