SAS II TAC COMP – 9MM SILVER
BUL Armory SAS II TAC COMP je výkonná pištoľ s portovanou a kompenzovanou hlavňou pre maximálnu kontrolu spätného rázu a rýchlu streľbu.




SAS II TAC COMP je navrhnutá pre strelcov, ktorí požadujú maximálnu kontrolu spätného rázu a rýchlosť streľby. Vďaka 5” jednodielnej hybridnej V6 portovanej a kompenzovanej bull hlavni výrazne znižuje zdvih hlavne a umožňuje rýchle následné výstrely.
Postavená na platforme SAS2 s nerezovým rámom a full size gripom poskytuje výbornú ergonómiu a kontrolu. Optický systém B.A.O multi footprint umožňuje kompatibilitu s rôznymi typmi kolimátorov.
V porovnaní s modelmi TAC a TAC PRO ponúka TAC COMP najvyššiu úroveň kontroly spätného rázu vďaka integrovanému kompenzátoru, čo ju robí ideálnou pre dynamickú streľbu a náročných používateľov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 5” hybrid V6 ported compensated Bull barrel |
| Frame: | Full Size Polymer |
| Grip: | Full Size Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Multi Footprint System |
| Magwell: | Carry Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous walled safeties |
| Sights: | Black serrated rear & front |
| Capacity: | 20+1 |
| Magazines: | 4 |
| Trigger weight: | up to 3.2 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Silver |
| Weight: | 987 g |
