SAS II TAC PRO – 9MM SILVER
BUL Armory SAS II TAC PRO je vylepšená verzia modelu TAC s portovanou hlavňou pre lepšiu kontrolu spätného rázu a rýchlejšiu streľbu.

Výhradné zastúpenie značky BUL Armory na Slovensku.

Autorizovaný servis a dostupnosť náhradných dielov počas záručnej aj pozáručnej doby

Vybrané modely skladom
Ostatné dostupné na objednávku s krátkou dodacou lehotou.

Sieť autorizovaných predajcov po celom Slovensku.
SAS II TAC PRO nadväzuje na model TAC a prináša vylepšenie v podobe V8 portovanej bull hlavne, ktorá znižuje spätný ráz a umožňuje rýchlejšie následné výstrely. Je dostupná vo verziách 4.25” a 5”, čím ponúka flexibilitu medzi kompaktnosťou a maximálnym výkonom.
Nerezový rám a full size grip zabezpečujú výbornú ergonómiu a odolnosť. Optický systém B.A.O multi footprint umožňuje jednoduchú montáž moderných kolimátorov.
Vďaka obojstrannému ovládaniu, konzistentnej spúšti a lepšej kontrole pri streľbe je TAC PRO ideálnou voľbou pre náročných používateľov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 4.25” or 5" V8 Ported Bull barrel |
| Frame: | Stainless steel |
| Grip: | Full Size Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Multi Footprint System |
| Magwell: | TAC Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous safeties |
| Sights: | Black serrated rear & front |
| Capacity: | 20+1 |
| Magazines: | 4 |
| Trigger weight: | up to 3.2 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Silver |
| Weight: | 4.25” – 908 g / 5” – 1000 g |
