SAS II ULTRALIGHT – 9MM
BUL Armory SAS II Ultralight je kompaktná a ľahká pištoľ navrhnutá pre maximálne skryté nosenie a pohodlie pri každodennom používaní.




SAS II Ultralight je navrhnutá pre používateľov, ktorí uprednostňujú minimálnu hmotnosť a maximálnu skrytosť. Vďaka 3.25” bull hlavni a ľahkému hliníkovému rámu ponúka výbornú prenosnosť bez kompromisov v spoľahlivosti.
Kompaktný polymerový grip zabezpečuje jednoduché skryté nosenie pri zachovaní dobrej kontroly. Optický systém B.A.O Micro podporuje kompaktné kolimátory ako Holosun K a RMSc, čo ju robí ideálnou pre moderné EDC konfigurácie.
Vďaka obojstrannému ovládaniu, konzistentnej spúšti a praktickej kapacite zásobníka je Ultralight ideálnou voľbou pre každodenné nosenie, osobnú ochranu a diskrétne použitie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | Aluminum |
| Frame: | Stainless steel |
| Grip: | Compact Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Micro (Holosun K / RMSc) |
| Magwell: | Carry Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous safeties |
| Sights: | Adjustable rear / Fiber optic front |
| Capacity: | 16+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | 3.0–3.5 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Black anodized |
| Weight: | 670 g |
