SAS II ULTRALIGHT PRO – 9MM
BUL Armory SAS II Ultralight PRO je vylepšená ultra-kompaktná pištoľ s portovanou hlavňou pre lepšiu kontrolu spätného rázu a rýchlejšiu streľbu.




SAS II Ultralight PRO je navrhnutá pre používateľov, ktorí chcú maximálnu skrytosť v kombinácii s lepšími streleckými vlastnosťami. Vďaka 3.25” V6 portovanej bull hlavni znižuje zdvih hlavne a umožňuje rýchlejšie následné výstrely.
Ľahký hliníkový rám a kompaktný polymerový grip zabezpečujú výbornú prenosnosť a komfort pri každodennom nosení. Optický systém B.A.O Micro podporuje kompaktné kolimátory ako Holosun K a RMSc.
Vďaka obojstrannému ovládaniu, konzistentnej spúšti a praktickej kapacite je Ultralight PRO ideálnou voľbou pre skryté nosenie, osobnú ochranu a používateľov, ktorí požadujú lepšiu dynamiku streľby.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bul Armory |
|---|---|
| Platform: | SAS2 |
| Caliber: | 9mm |
| Barrel: | 3.25” V6 Ported Bull barrel |
| Frame: | Aluminum |
| Grip: | Compact Polymer |
| Trigger: | Link Trigger System / Semi Curved Medium |
| Optic system: | B.A.O Micro (Holosun K / RMSc) |
| Magwell: | Carry Magwell |
| Safeties: | CNC ambidextrous safeties |
| Sights: | Adjustable rear / Fiber optic front |
| Capacity: | 16+1 |
| Magazines: | 3 |
| Trigger weight: | 3.0–3.5 lbs |
| Finish: | Black (PVD) / Black anodized |
| Weight: | 670 g |
